"Öö-TV" telgitagused: kes magas, kes oli ärkvel kogu öö?

"Ringvaate" reporter jälgis "Öö-TV" telgitaguseid alates esimestest saateminutitest kuni lõpuni ning vahendas kõike seda, mis jäi kaamerate taha.

Vahur Kersna kinnitas, et ühistegemise energia, mis seekordse "Öö-TV'ga" kaasas käib, meenutab talle ka 30 aastat tagasi toimunud teleprogrammi. "On hästi tähtis, et need inimesed ja kolleegid saavad midagi koos teha, aasta otsa teevad inimesed oma saateid ja nüüd ühel ööl on nad koos."

Marko Reikop selgitas, et Maire Aunaste on üks iseloomulik kuju, kes töötab sõna otseses mõttes Maalehes ning käib mööda lautasid ja lüpsab, mistõttu oli igati kohane talle kits kinkida. "Seda kujutavad kõik ette, mida Maire Aunaste kitsega teeks," tõdes ta.

Margis Kilumets käis enne oma saatepooltundi kodus magamas. "Tubli poolteist tundi sain magada, ma küll ei ütleks, et see oli minu elu kõige magusam uni," sõnas ta ja lisas, et kuigi ta on väga hea pehmeksrääkija, siis hilise öötunni tõttu ütlesid mitmed külalised ikkagi ka ära.

"Ringvaate" saatejuht Marko Reikop andis "Öö-TV" publikumängu võitjale Hans Järvelale üle ka preemaiks olnud 65-tollise televiisori:

 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: