Star FM-i hommikuprogrammi asub Allan Roosilehe asemel Andres Puusepp

Jürgen Pärnsalu, Pille Minev ja Andres Puusepp
Jürgen Pärnsalu, Pille Minev ja Andres Puusepp Autor/allikas: Star FM

Kaks nädalat tagasi teatas Allan Roosileht, et lahkub Star FM-i hommikuprogrammi juhi kohalt. Tema asemel asub kuulajaid koos Pille Minevi ja Jürgen Pärnsaluga äratama Andres Puusepp.

"Mul on suurim heameel, et olen osutunud valituks Jürgeni ja Pille kõrvale," tunnistas Andres Puusepp, kinnitades, et on kolleegide seltskonnaga väga rahul. "Jürgen on lahe mees, kes teab, mida ta räägib. Pille on aga üks munadega naine, sest tal on sõna otseses mõttes palju kanu, kes ka munevad," muheles ta.

Andres Puusepp on seni tegutsenud DJ ja Power Hit Radio saatejuhina.

"Andres on aus, rõõmus ja just õige inimene, kes sobib varastesse hommikutundidesse kogu päeva käima tõmbama," märkis hommikukolleeg Jürgen Pärnsalu. Ka Pille Minevil jagus vaid kiidusõnu: "Just hiljuti õnnestus Andresel tükike mu südamest võita põhjusel, et ta täitis lubaduse, millest mitmed viimasel hetkel ootamatult taganesid. Mulle meeldivad sõnapidajad inimesed, kelle peale saab kindel olla!"

Raadiojaama Star FM Hommikuprogrammi uut saatejuhti hakati Pille Minevi ja Jürgen Pärnsalu kõrvale otsima 17. augustil, mil oma lahkumisest andis teada Allan Roosileht.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: