Öö-TV | Raul Rebane võõrustas stuudios noori tulevikutähti ja vestles diplomaat Harri Tiidoga

Raul Rebane, kes kuulub nende nelja saatejuhi hulka, kes tegid "Öö-TV-d" ka ligi 30 aastat tagasi. Laupäeva varahommikul tõi Rebane otsestuudiosse noored tegijad ja vestles diplomaat Harri Tiidoga diplomaatilisest kultuurist.

Rebase saatepooltunni juhatasid sisse noored muusikud Adeelia Tamkõrv ja Joosep Anton, kes esitasid ingliskeelse muusikapala, mille Rebane nimetas "Back to Paunvereks".

Noored rääkisid intervjuus ka oma Hexa-nimelisest stuudiost, mis tegeleb erinevate multimeedialadega, nagu video-, muusikaproduktsioon ning pakuvad seda võimalust teistele endasugustele noortele, kellel ei ole piisavaid vahendeid või tutvusi.

"Öö-TV" telemajas. Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

Rebane võõrustas stuudios ka mäesuusataja Tormis Lainet, kes rääkis oma treeningkavast ja tulevikuplaanidest. Pooltunni teises osas oli külas diplomaat Harri Tiido, kes jagas oma mõtteid diplomaatilistel teemadel ning vastutusest poliitikute sõnade ees.

"Ma ei saa oma nime all vabandada, kui keegi teine lollusi teeb," märkis Tiido, viidates EKRE endise juhi Mart Helme müüjatüdruku-jutule Soome peaministri Sanna Marini suunas.

Rebane lõpetas oma saate kolleeg Anu Välbale pühendatud looga "Anu ja koorekohv", mille esitas otse-eetris Ott Lepland.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: