Öö-TV | Joonas Hellerma tõi vaatajate ette katkendid "Carte Blanche'" haruldastest osadest

ETV 65. hooaeg on ühtlasi Urmas Oti 65. sünniaastapäeva aasta. Joonas Hellerma tõi sel puhul oma "Öö-TV" pooletunnises segmendis vaatajate ette katkendid ETV arhiivis mittesäilinud vestlussaate "Carte Blanche" osadest.

Kokku on ETV arhiivist puudu "Carte Blanche'" 59 saadet. Tänu erikokkuleppele Urmas Oti lähedastega oli ööl vastu laupäeva võimalik vaadata valitud katkendeid ERR arhiivis mitte säilinud saadetest, mille koopiad on alles Urmas Oti isiklikus arhiivis VHS-kassetidel.

Teiste seas tuli näitamisele sarja avasaade Helgi Salloga, aga vaatajad nägid ka katkendeid intervjuudest Edgar Savisaare, Mart Laari, Jaak Joala, Mikk Mikiveri jt-ga.

Stuudios rääkis Hellerma juttu Neeme Rauaga, kes rääkis Oti kuulsusest üle terve Nõukogude Liidu. "Urmase saatest ei lahkunud keegi vihates. Ta võis küsida väga teravalt, aga ta suutis selle inimese üle valada meeletu armastusega ja küsida ebamugavaid küsimusi. Aga lõpuks lahkuti sõpradena."

See on Raua sõnul jäänud ka tema kuldreegliks – iial ei tohi lahkuda stuudiost vaenlastena.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: