Öö-TV | Liisu Lassile valmis DJ Aivar Pilve muusika saatel spetsiaalselt tema jaoks disainitud pesu

Liisu Lassi pooltunni "Öö-TV" saates aitasid sisustada Kriss Soonik-Käärmann, kes disainis mugavat ööpesu, ning DJ-d Aivar Pilv ja Rauno Märks, kes tõid saatesse tõelist peomeeleolu.

Pesudisainer tutvustas mugavat pesu ja selle trende erinevate naiste seas. "Öö-TV" saate tarbeks disainis ta ka spetsiaalse ööpesu komplekti, mis erakorralise sündmuse jaoks on väikese vindiga, kuid samas magamiseks piisavalt mugav.

"Kõige paremad ideed tulevad ringi liikudes ja elu nähes," selgitas ta, kuidas inspiratsiooni saab. Kotis on tal alati käepärast märkmik, kuhu oma mõtteid talletada. "Mina joonistada ei oska," rääkis ta ja lisas, et pole kunagi moedisaini õppinud. Seetõttu on tema joonistused alati väga praktilised.

Aivar Pilv meenutas omaaegsed DJ-karjääri, kus õhtul sõitis bussiga pidu tegema ja vastu hommikut koju tagasi, et jõuaks tööle minna. Oli ka juhuseid, kus buss Põltsamaal katki läks.

Koos Rauno Märksiga tutvustasid nad oma pleilistis leiduvaid lugusid, milleta ükski pidu kunagi ei möödu.

Pilv tunnistas, et muusika on tema jaoks vaimsest pingest lõõgastumise vahend ning abikaasa kuuleb alati tema kojutulekut, kuna autos mängib muusika väga kõvasti.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: