Video: Marko Reikop tutvustas enne "Öö-TV" algust saate telgitaguseid

ETV saatejuht Marko Reikop tegi enne "Öö-TV" maratonsaate algust telemajas põhjaliku ringkäigu ja tutvustas tegijate meeleolusid.

Reikop rõõmustas televaatajaid teadaandega, et sel korral ei pea inimesed hirmuga ootama saatejuhtide laulmist. Seekord rõõmustab muusikaga ansambel Swingers, kelle esituses kõlas ka "Kõige suurema sõbra" saatest tuntud "Sõbralaul".

Kristo Elias lubas pool tundi ülistust rattasõidule. Maire Aunaste sõnul erineb tema teistest saatejuhtidest sellega, et on ainus, kes ei püüagi vaatajaid kuidagi šokeerida. Astrid Kannel on aga endale tiivad seljale kinnitanud ning lubas uurida, kuhu me oma igavest ööd veetma läheme.

Anu Välba oli veidi õnnetu, et ei saanud loosiga endale tõesti öist aega, mis oleks "Öö-TV" jaoks kohane. Tema saatelõik algab kell 7.30 hommikul.

Tarmo Tiisler lubas aga vaatajaid üllatada ETV sporditoimetuse meeskvartetiga.

Loomulikult taastatakse ka kunagine traditsioon ehk televaatajate vahel loositakse välja värviteleviisor. Selleks tuleb öö jooksul hoolega jälgida saadet ja panna tähele ette antud tähti, millest moodustub sõna.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: