Reet Linna laseb otse-eetris endale tätoveeringu teha: suuri sõdalasi või koletisi ei tule

ETV saatejuht Reet Linna on otsustanud oma pooltunnis "Öö-TVs" lasta endale tätoveering teha.

Reeda saateaeg algab pool üks öösel. "Sel kellaajal võib juba ulakusi teha," arvas saatejuht R2 hommikuprogrammile antud intervjuus.

Üks asi, mis kindlasti sel kellajal otse-eetris juhtuma hakkab on see, et Reet Linna saab endale tätoveeringu. "Ma kujutan ette, et väga paljud minu fännid, kes on 70+, kaugelt rohkemgi, mõtlevad, et nüüd on vanaproua ikka täitsa lolliks läinud," naeris ta ise. Esialgu oli mõtteks teha hoopis henna-tätoveering, kuid siis selgus, et palutud inimesel pole enam head materjali selliste tööde tegemiseks ning ta loobus. Seejärel juba leidiski Reet, teeb tõelise tätoveeringu.

Ennast peab Reet tõeliseks rock'n'rolli perioodi lillelapseks ja ta tuli hullumeelse mõttega kergelt kaasa. Mida täpsemalt on plaanis enda kehale joonistada, seda saatejuht veel ei avalikustanud. "Me peame mahtuma poole tunni sisse, mistõttu ma tõesti suuri sõdalasi või koletisi ei saa lasta teha endale," selgitas ta.

Tätoveering tuleb Reeda käe peale, eelkõige põhjusel, et ta peab samal ajal ka saadet juhtima. "Ma ei saa ju seal poolpaljaks võtta ennast või siis seal kuklasse või ma ei tea kuhu teha, kui ma pole võimeline rääkima," selgitas ta.

"Öö-TV" on eetris reede õhtul kell 22.00. Reet Linna juhitud pooltund algab kell 00.30 öösel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: