"Tenetis" kaasa löönud kaskadöör: Tallinn saab filmis pööraselt palju tähelepanu

Foto: Warner Bros / outnow.ch

"Terevisioonis" oli külas kaskadöör Enar Tarmo, kes lõi kaasa ka Christopher Nolani filmi "Tenet" võtetel Eestis. Saates tuli juttu nii möödunud võtetest kui ka sellest, mida ta filmist arvab.

Kaskadöör Enar Tarmo kinnitas, et kuigi "Tenet" on kindlasti väärt vaatamist, läks ta kinno pisut liiga suurte ootustega. "Kindlasti on see nagu "Tõde ja õigus", mida kõik tahavad kinno minna vaatama, sest see on suure ekraani lugu," ütles ta ja lisas, et mingil hetkel läks film liiga keeruliseks ja ta ei suutnud kõigega sammu pidada. "Samas on see tüüpiline Nolan, mul oli "Insterstellari" ja "Inceptioniga" samamoodi, et kui ma teist korda seda vaatasin, siis sain paljudest asjadest aru."

"Tallinn saab filmis pööraselt palju tähelepanu, see on nagu tasuta saadud meediaprojekt," ütles ta ja tõdes, et üks suuremaid tagaajamisstseene algab Pärnu maanteelt ja lõpeb Lasnamäe kanalis. "Seda näidatakse väga pikalt ja mitme erineva nurga alt, samas on näiteks ka Tallinna sadama üldplaan eetris."

"Ma arvan küll, et Nolan tegi lahti mingi otsa, mis enam sulguda ei saa, siit edasi saab ainult paremaks minna," nentis Tarmo, lisades, et tõenäoliselt jõuavad lähiajal Eestisse ka teised välismaised filmitegijad.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: