"Öö-TV" jõuab Taavi Eilatiga otse-eetrisse ka Tartu tänavatelt

Tartu
Tartu Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

ETV mammutsaade "Öö-TV" läheb Tallinna kõrval pooleks tunniks Taavi Eilati juhtimisel otse-eetrisse ka Tartu kesklinnast.

"Minu jaoks oli kohe pärast eetriaja loosimist, milleks on 02.00-02.30, selge, et ei saa jätta "Öö-TV" luksust ainult Tallinna. Saatesse tuleb tuua ikkagi ka Eesti kõige lahedam ja mõnusam linn Tartu. Seda enam, et vastu septembrit muutub Tartu üha elavamaks, sest siia kolivad uuesti ka tudengid eri Eesti paigust," selgitas saatejuht Taavi Eilat.

Üheks saate ajendiks said ka koroonapiirangud ülikoolilinnas. "Kuigi teemasid, mida saates käsitleme on justkui mitu, siis tegelikult on päris huvitav võimalus inimestel otse-eetris näha, mis siis ikkagi toimub Tartus kell kaks öösel, kus ebameeldivate koroonapuhangute ja alkoholipiirangute tõttu on enamik lõbustusasutustest suletud. Kas tõesti on linn vaikne ja pidusid ei peeta?" küsis Eilat.

Saade läheb stuudio asemel eetrisse otse inimeste keskelt. "Mul on väga hea meel, et tehnika areng võimaldab tänapäeval kerge vaevaga ETV ekraanile minna sisuliselt ükskõik, millisest kohast. Mina ehitan oma väikese stuudio Tartus reakoja platsi Emajõe-poolsesse otsa. Kõik unetud tartlased, kel huvi näha, kuidas teadaolevalt esimest korda "Öö-TV" Tartust eetrisse läheb, võivad ka ise vaatama tulla mismoodi telemaagia sünnib," kutsus Eilat inimesi üles.

"Öö-TV" on eetris reede õhtul kell 22.00. Taavi Eilati juhitud pooltund algab kell 02.00 öösel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: