Mihkel Kärmas toob "Öö-TV" eetrisse vabameelsed inimesed ja uurib svingerite maailma

Mihkel Kärmas uurib ööelu
Mihkel Kärmas uurib ööelu Autor/allikas: ERR

Mihkel Kärmas täidab ETV "Öö-TV" saates oma pooltunni vürtsika teema ja vabameelsete inimestega.

"Minu pooltund räägib vabameelsete maailmast, sealhulgas eeskätt svingeritest ehk partneri vahetajatest," avaldas Kärmas. "Äärmuslikult vabameelne elustiil, mis läheb vastuollu piibelliku reegliga "ära himusta oma ligimese naist", on tegelikult palju levinum, kui arvame ja tuleb üha rohkem põranda alt välja," lisas ta.

Juba 15 aastat toimuvad Tallinnas ja mujal Eestis regulaarsed svingerite peod, aasta tagasi avati esimene ametlik "õnnelikuks saamise klubi" ning hinnanguliselt tegeleb Eestis regulaarselt partneri vahetamisega umbes 1000 paari.

"Öö-TV" eetriajal, reede hilisõhtul, toimub Tallinnas järjekordne svingerite pidu. Stuudiosse on oma nime ja näoga rääkima tulemas paar, kes seda elustiili harrastab nii Eestis kui ka välismaal.

Kärmas lubab svingerite klubis enne külastajate saabumist teha televaatajatele ka ekskursiooni. "Kusjuures meie teejuhiks on hot wife ehk naine, kelle mees naudib teda koos teiste meestega," selgitas ta.

"Öö-TV" uurib ööelu Autor/allikas: ERR

"Uurime, mis inimesi ebatavaliste, et mitte öelda riskantsete seksuaalpraktikate juures tõmbab, millised on ohud, kuidas suhtub sellesse meditsiin ja miks üldse peaks sellest kõigest avalikult rääkima? Tagatipuks tutvustame eestlaste auahnet rahvusvahelist projekti luua vabameelsete Facebook ehk sotsiaalmeediaplatvorm, kus täiskasvanud võivad leida kaaslasi kõikvõimalike ihade ja fantaasiate täitmiseks," tutvustas Kärmas.

"Öö-TV" on eetris reede õhtul kell 22.00. Mihkel Kärmase juhitud pooltund algab kell 03.00 öösel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: