Reisipiirangud takistavad artistidel TMW ja Station Narva festivalidel üles astumast

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
TMW

Tallinn Music Weeki ja Station Narva festivalidel ei saa kehtivate reisipiirangute tõttu esineda Taani, Ühendkuningriigi, Saksamaa, Šveitsi ja Belgia artistid

Kehtivate reisipiirangute tõttu ei saa järgmisel nädalal toimuval Station Narva festivalil esineda varem välja kuulutatud Roni Size Inglismaalt, Mouse on Mars Saksamaalt ja Iceage Taanist. Iceage ei saa samal põhjusel esineda Tallinn Music Weeki festivalil.

Samal põhjusel jääb ära ka Iceage'i ülesastumine laupäeval, 29. augustil TMW festivalil Noblessneri valukoja Nobeli saalis, kus esinemine tuli tühistada ka Briti artistidel The KVB ja Chinchilla. Samuti ei saa TMWil esineda Cabal ja Boundaries Taanist, Coilguns ja Camilla Sparxxx Šveitsist ning Skemer Belgiast.

Station Narva uued peaesinejad on Tommy Cash ja Noep.

"Meie festivalide kavas on praegu artistid Euroopa riikidest, kust on praegu võimalik ilma karantiininõudeta Eestisse reisida," kommenteeris TMW ja Station Narva muusikaprogrammi juht Roman Demchenko. "Lähiajal toimuvatele kultuuriüritustele ei laiendatud võimalust negatiivse testi abil liikumispiirangust vabaneda nii nagu spordi suurvõistlustel võistlejatele. Samas jõuab Station Narva festivalile lõpuks Tommy Cash, keda oleme sinna kutsunud juba aastast 2018, kuid kes on sel ajal alati välistuuridel olnud."

29. augustiks Noblessneri valukoja Nobeli saali plaanitud Sevkabel Porti ja Stereoleto kontserdiõhtut ei toimu. Ülejäänud sama kontserdiõhtu artistidele leitakse uued esinemisvõimalused TMW muusikaprogrammis.
 
Station Narva festivali pealava uute esinejatena astuvad 26. augustil üles tuntud Eesti artistid Tommy Cash ja Noep, kellele mõlemale on ühtlasi tegu oma esimeste sooloesinemistega Narvas. Kolmel laval Ro-Ro klubis, ajaloolise puuvillalao hoones asuvas paadikuuris ja välilaval Narva Linna Sadamas esinevad ka Jesse Markin Soomest, Bendik Giske Norrast, Fremen Poolast ja Eesti artistid Anna Kaneelina, Lexsoul Dancemachine, Manna, Levski ja Bible Club, samuti Narva bändid Tam i Tut ja Pale Alison ning Jõhvi Jaama 6 DJ-d.

27.–30. augustil Tallinnas toimuval TMW festivalil esineb ligi 140 artisti kaheksast Euroopa riigist 25 kontserdi- ja klubiõhtul.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: