Katrin Viirpalu jääb jalaluu murru tõttu kuuks ajaks "Terevisioonist" eemale

"Terevisioon" alustab esmaspäeval nelja saatejuhi asemel kolmega, sest jalaluu murdnud Katrin Viirpalu jääb esialgu hommikuprogrammi juhtimisest kõrvale.

Jalaluu murdis Katrin Viirpalu maakodus. Kogemata valesti astudes ei saanud saatejuht algul ise arugi, et vigastus sedavõrd tõsine oli. Augusti alguses juhtunud õnnetuse tõttu on Viirpalu jalg nüüd juba kaks nädalat kipsis. "Minuga ei ole seda varem juhtunud ja see on ka ainuke kord," lubas ta naerdes, et esimene luumurd jääb ka viimaseks.

Tele-ekraanile loodab Katrin naasta septembri lõpus või oktoobri alguses, kui kips on eemaldatud ja jalg piisavalt paranenud. Kuigi "Terevisiooni" tegemisest saatejuhina jääb ta esialgu kõrvale, on Katrin mõtetes siiski töö juures. Ta osaleb distantsilt ka koosolekutel ja pakub ideid, millega hommikuprogrammis vaatajaid rõõmustada.

Telemajja ta veel ei naase, kuid "Terevisiooni" plaanib kindlasti kodus jalga ravides vaadata. "Luban, et elan kolleegide tegemistele teleri vahendusel kaasa, kuid kasutan võimalust ja vaatan kell 9.55 algavat "Terevisiooni" kordust," sõnas Viirpalu.

"Terevisioon" alustab uut hooaega juba esmaspäeval, 24. augustil kell 6.55.

 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: