"Terevisioon" alustab uut hooaega 24. augustil Narvast

ETV hommikuprogramm "Terevisioon" lükkab uue hooaja käima 24. augustil kell 6.55 Narvast, sest just piirilinnast on tänavu kujunenud eestimaalaste seas populaarne külastuskoht.

Eesti Televisiooni uue hooaja käivitab esimesena "Terevisioon", mille avasaade jõuab vaatajateni Narvast. Sel suvel tuhandete eestimaalaste kodumaiseks reisihitiks kujunenud piirilinnas jagub avastamist ja uudistamist ning koostöös Narva eesti keele majaga toob "Terevisioon" sealsed teemad nüüd televaatajateni.

"Vaatame, kuidas möödus narvakate suvi ja millised on Narva uudised ning plaanid algavaks sügiseks," sõnas hooaja eel "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee. Suvel rohkelt energiat kogunud saatejuhid panevad ennast proovile ka Narva linna erinevatel vabaaja- ja spordiatraktsioonidel. Samuti kohtutakse hommikuprogrammis inimestega, kes valinud oma karjääri ja tööelu alguseks just nimelt piirilinna.

ETV ühe lipulaeva, "Terevisiooni", saatejuhtidena jätkavad selgi hooajal Liisu Lass, Katrin Viirpalu, Owe Petersell ja Reimo Sildvee. "Pakume infoküllast ja heatujulist päeva algust kogu hooaja vältel," lubas saatejuht Owe Petersell ja lisas, et kõrvuti päevakajaliste teemadega jagub hommikuprogrammi selgi sügisel inspiratsiooni ning praktilisi nõuandeid aiandusest sportimiseni.

"Terevisiooni" tegemistes saavad kaasa lüüa ka televaatajad ja seda veel enne hooaja käivitumist. Hommikuprogramm kuulutab välja fotokonkursi "Minu suvehetk", kuhu oodatakse televaatajate fotosid, mis iseloomustavad kõige paremini just seda suve. Iga vaataja võiks oma telefoni galeriist välja valida täpselt ühe foto (võimalusel pildistatud laiupidi) ja kui pilt valitud, tuleks see laadida koos ühelauselise kirjeldusega aadressile minupilt.err.ee ja lisada kindlasti märksõnaks "Terevisioon". Vaatajate saadetud fotosid näitab "Terevisioon" kohe hooaja avasaates ja järgnevatel nädalatel.

Uuel hooajal jätkab "Terevisioon" ka kevadel edasi lükatud "Aasta kool 2020" konkursiga. Konkursile oodatakse jätkuvalt osalema kõiki koole, olgu need siis väikesed maakoolid või suured riigigümnaasiumid, uuendusena on osalema oodatud ka kõik kutsekoolid.

"Terevisioon" äratab ETV ekraanil esmaspäevast reedeni kell 6.55.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: