Septembris toimub neljandat korda Tallinn Coffee Festival

Kohvifestival
Kohvifestival Autor/allikas: Marek Metslaid

Kultuurikatlas toimub 5. ja 6. septembril neljandat korda Tallinn Coffee Festival, kuhu on oodatud nii baristad kui lihtsalt kohvihuvilised inimesed.

Tallinn Coffee Festivail tutvustatakse erinevaid kohvisorte ning ka valmistusviise, samuti toimuvad baristavõistlused ja seminarid. Lisaks kohvile pakutakse festivalil tänavatoitu ning muid kuumi jooke.

Festivali korraldajad kinnitasid, et on oma eesmärgiks seadnud kohvikultuuri arendamise eestis. "Hetkel on eesmärgiks toetada ka kodumaist kohvivaldkonda, et oivalised kohvinaudingud oleksid meid ootamas ka edaspidi," sõnasid nad.

Kohvifestivali korraldamisel on arvestatud kõikide soovituste ja tingimustega, mis on hetkel Terviseameti poolt kehtestatud. Festivali korraldajad paluvad üritusele tulla vaid neil, kel tervis korras, kohapeal on tagatud kätedesinfitseerimisjaamad, jälgitakse ka Kultuurikatlas korraga viibivate inimeste arvu, festivali sisse- ja väljapääsud asuvad eraldi

Tallinn Coffee Festivali uksed on avatud 5. septembril kell 10–18 ja 6. septembril kell 10–16.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: