ETV2 teemaõhtu on pühendatud Andrus Kivirähkile

Kirjanik Andrus Kivirähk tähistab 17. augustil oma 50. sünnipäeva. Sel puhul on pühapäeval, 16. augustil ETV2 eetris kirjanikule pühendatud teemaõhtu.

"Lotte ja kadunud lohed" (2019) kell 20.20

Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla saabuvad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel, mille peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata ning neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.
Režissöörid: Janno Põldma ja Heiki Ernits. Stsenaristid: Janno Põldma, Heiki Ernits ja Andrus Kivirähk.

"Sünnipäevaintervjuu. Andrus Kivirähk" (2020) kell 21.40

Ühel augustikuu päeval said kokku armastatud kirjanik Andrus Kivirähk ja Mart Juur, et vestelda elust ning mõtetest just praeguses ajahetkes.
Režissöör Antti Häkli, produtsent Kadi Katarina Priske.

Vaata ka loo juures olevat galeriid saate salvestusest.

"Aabitsa kukk" (2015) kell 22.10

Lugu mehest, kellel on olemas aabits ja onu Paul. See on lugu väiksest, lihtsast inimesest ja uinuvast mõistusest. Mängib Tõnu Oja.
Autor ja lavastaja Andrus Kivirähk, kunstnik Liisi Eelmaa, režissöör Kadi Katarina Priske.

"Üks koorilaul: Sa hingad" (2016) kell 23.50

Kristo Matsoni ja Andrus Kivirähki laulu "Sa hingad" esitab Inseneride meeskoor, jutustab kirjanik Andrus Kivirähk. Dirigent Kuldar Schüts.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: