"Tagurpidi torni" lapsnäitleja võtetest: kõige parem osa on söögipaus

Laitsel on sel suvel käimas Jaak Kilmi "Tagurpidi torni" võtted. Filmi peaosades mängivad viis last, kes valiti välja 800 inimesega casting'u käigus.

Film jutustab lastekambast, mille liikmed kogemata kuriteo soovitavad. Vanematele ei julge nad aga asjast rääkida ja üritavad äpardust varjata. Mida rohkem nad seda aga varjata püüavad, seda hullemaks olukord läheb. "Kuni lõpuks seisavad valikute ees, kas elu või surm jne. Ta võiks olla päris pingeline lugu vaadata," rääkis režissöör Jaak Kilmi saates "Ringvaade suvel".

Viimased poolteistkuud on filmimeeskond Laitses võtetel viibinud. "Minu arust on kõige parem söögipaus, sest et see meeldib mulle. Kõige hirmsam on meie tagumine maja, sest seal kummitab minu arust," ütles Siimu osatäitja, 10-aastane Kimi Reiko Pilipenko. Ta täpsustas, et on kummitusliku maja juures näinud, kuidas kivid ilma põhjuseta alla kukuvad.

Seevastu Mia Margoti osatäitja, 10-aastane Una Marta Soms arvas, et kõige hirmsam on see, kui peab mitut stseeni mitu korda tegema. Kõige toredam on aga lossis olemine. "Seal on päris äge ja natuke naljakas minu jaoks, sest seal elavad mõned tuvid," rääkis Soms.

Noored näitlejad rääkisid ka, et sõpradel on nende üle väga hea meel ja nad plaanivad kindlasti filmi kinno vaatama minna. Lapsed on ka omavahel võtetel sõpradeks saanud. "Me kõik elame Eesti eri kohtades, nii et me ei saa väga koos olla, aga sõbrad oleme me ikka ja ma arvan, et kirjutada ikka saame," rääkis Pilipenko võtetejärgsetest plaanidest.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: