Suunamudijate sissetulek karantiini ajal ei muutunud, kuid kanalite sisu tuli kohendada

Saates "Ringvaade suvel" külas käinud blogija Merilin Taimre ehk Paljas Porgand ja juutuuber Katariina Rahumägi tõdesid, et koroonaviiruse levik nende sissetulekut ei mõjutanud. Küll aga sundis karantiin neid oma kanalite sisu veidike muutma.

Rahumägi postitab oma Youtube'i kanalile mitmeid videolugusid, mis on tihti välismaal filmitud. Karantiini ajal tuli aga näiteks merineitsivideoid Eesti lokatsioonides filmida. "Kuna ma kirjutan ise stsenaariumeid oma filmidele, siis ma sain vastavaid muudatusi ja ümberkirjutisi teha. Näiteks kui ühte osa ma pidin Vahemeres filmima, siis selle asemel ma filmisin seda Tallinnas oma vannis," rääkis Rahumägi.

Kui video valmis, laeb Rahumägi selle Youtube'i üles ja soovijad saavad tema video juurde reklaami osta. Nii teenib Rahumägi kuus enda sõnul umbes 3500 eurot ja ta sissetulek püsis sellisena ka koroona ajal. "Lapsed ikka vaatasid videoid edasi pärast karantiini sattumist. Ipad ei kadunud kuskile," ütles Rahumägi.

Koroona ei mõjutanud ka Palja Porgandi sissetulekut. Küll aga tõdes blogija, et nii suur kui Rahumäel tema sissetulek ei ole. "Iga kuu on omamoodi, iga kuu on oma nägu ja kuna ma maksan ikkagi palka endale, siis ma ei maksa päris 3500 eurot endale kindlasti välja. Ma maksan vähem," ütles Taimre ja lisas, et lisatööd ta tegema ei pea.

Kanali sisu mõjutas koroona aga küll. Kui tavaliselt on Taimre teinud palju restoraniarvustusi ja reisinud, siis karantiini ajal jäid need tööotsad tegemata. "Asi liikus lihtsalt ühelt platvormilt teisele. Oligi rohkem e-poodide promomist ja teistmoodi sisuturundust," ütles Taimre.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Allikas: "Ringvaade suvel"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: