Stella K. Wadowsky: Harry ja Meghani raamatu ilmumisaeg on täiesti katastroofiline

Sel nädalal ilmus prints Harry ja ta abikaasa Meghan Markle'i elust rääkiv raamat "Finding Freedom", mis on juba paari päevaga maailmas suuri laineid löönud.

"Selle raamatu väljatulemise aeg ei saa tegelikult olla katastroofilisem kui praegu. Me elame koroonaajastul, kus väga paljude inimeste õnn on saanud otsa ja samal ajal vinguvad kaks väga privilegeeritud inimest, kes elavad 18 miljonit dollarit maksvas villas, et nende elu on raske," ütles ajakirjanik ja briti monarhia huviline Stella K. Wadowsky suvises "Ringvaates".

Kuigi Harry ja Meghan oma seost raamatuga eitavad, leiab sealt detaile, mille kohta on raske uskuda, et need kuskilt mujalt pärinevad. Wadowsky sõnul meenutab see olukorda, mil 1991. aastal printsess Dianast raamat ilmus. Diana lindistas palees salaja intervjuusid ja saatis need Andrew Mortonile, kes peagi skandaalidest kubiseva raamatu kokku kirjutas. Diana aga väitis, et tema raamatuga seotud ei ole.

"Tema ütles, et ta ei ole selle raamatuga absoluutselt seotud, aga hiljem – ma arvan, et kõigest nädal hiljem –, kui kuninglik perekond oli sirvinud seda eest ja tagant, oli selge, et sellised detailid saavad tulla ainult tema enda käest ja sealt tegelikult algas ka teataval määral tema allakäik. Ta oli läinud üle Rubico," tõdes Wadowsky.

Piiri on nüüd ületanud ka Harry ja Meghan. "Täna öeldakse, et ka see raamat on selline, kust enam tagasiteed kuningapere rüppe ei ole," nentis Wadowsky.

Miks paar sel moel sildu põletada otsustas, ei ole teada. "Nad on nii palju teinud selliseid samme, mille puhul tekib küsimus, et miks seda vaja on. On erinevaid artikleid ilmunud, mis tegelikult pakuvad, et Meghan Markle'i plaan ei olnud üldse kunagi Suurbritanniasse elama jäädagi. Ta otsis endale rikast ja kuulsat meest ja prints Harry kahtlemata on jackpot," rääkis Wadowsky.

Oma elust USA-s Meghan kunagi päris lahti ei öelnudki. Talle jäi alles oma näitlemistiim ja ta ei võtnud endale ka briti kodakondsust. "Ta jättis kõik sillad, et minna tagasi Ameerikasse. Tundub, et ta võttis Harry lihtsalt noka otsa ja lendas minema," nentis Wadowsky.

Ta lisas, et kuningakojas on raamatu ilmumine tekitanud närvilisust, kuid väga suuri skandaale raamat kuningakojas toonud ei ole. "Peamiselt kardeti, et väga palju räägitakse ja mängitakse rassismi kaardile, aga seal on ka sellist tühja-tähja – et küll on halb lugu, et Cambridge'i hertsoginna Catherine läks šoppama, aga ei võtnud Meghanit kaasa. No keda see täna huvitab?" arutles Wadowsky ja lisas, et tema jaoks ei olnud raamatus midagi sellist, mida ta juba teadnud ei oleks.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: