Eestlase sketšid välisriigis elavast britist hullutavad hispaanlasi: vaatamisi on üle kümne miljoni

Näitleja ja modell Bianka Randell on viimasel ajal Hispaanias palju kuulsust kogunud. Nimelt meeldivad kohalikele väga tema naljavideod, kus Randell mängib üht briti vanemat daami, kes juba 20 aastat Hispaanias on elanud, kuid hispaania keelt endiselt ei oska.

Sotsiaalmeediaplatvormile TikTok laetud videotes loeb Randelli tegelaskuju ette mitmeid Hispaania kohanimesid, kuid seda briti aktsendiga ja täiesti valesti.

Selliseid videoid on Randelli kontol vaadatud juba üle kümne miljoni korra ja teda on kutsutud ka mitmetesse telesaadetesse. Tänaval tuntakse Randelli nägu ära ja talle öeldakse kiidusõnu tema videote kohta.

"Ma arvan, et tegemist on sellega, et kuna Hispaanias kõik ei räägi inglise keelt nii hästi kui Eestis, siis võib olla see nimede lugemine pakub neile nalja sellepärast, et nad ise ei tulekski sellise asja peale, et nii valesti võib linnade nimesid öelda," selgitas Randell saates "Ringvaade suvel" oma videote populaarsust.

"Selle taga on natuke kriitikat nende välismaalaste vastu, kes on elanud juba mitukümmend aastat välisriigis ja ei oska ikka mitte ühtegi sõna kohalikku keelt," ütles Randell, kes on ka ise juba kümme aastat Hispaanias elanud, kuid õppis sealse keele kiiresti ära.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: