Endine Nemo liige Kersti Madis: aeg-ajalt tekib igatsus lava ja muusika järele

Foto: Erakogu

Endine Nemo liige Kersti Madis (toona Rosenberg) enam laulmisega ei tegele ja töötab Tallinna lennujaamas asuvas kaupluses. Aeg-ajalt tekib tal aga siiski igatsus lava ja muusika järele.

"Võib olla nüüd juba vähem, aga veel kümmekond aastat tagasi oli ikka küll – kui kodus mõned head lood tulid, siis võtsin sõnad välja ja ikka laulsin ja püüdsin esineda. Mõtlesin ka, et äkki teeks midagi, aga see mõttest kaugemale ei läinud," rääkis Madis Vikerraadios Andres Panksepale antud intervjuus.

Ta meenutas, et ansamblisse sattus ta juhuslikult – üks ta tuttav töötas toonaste Nemo bändipoistega koos ja nii õnnestus ka Madisel kuidagi bändi saada.

Nemo aega meenutas Madis heade sõnadega. Ta rääkis, et Venemaal tuuritades laulis tema kontserdi esimeses pooles ja Anne Veski teises. Tasapisi hakkas ta aga enda solistiosa vähendama ja lõpuks sai temast Veskile taustalaulja. "Keegi mind otseselt sinna ei surunud. Võib olla mul oli mugavam – ei olnud sellist vastutust. Anne on ikkagi julgem ja esiletõusvam, ma tundsin end background'i seisuses mugavalt," rääkis ta.

Emaks saades otsustas Madis aga muusikast üldse loobuda ja see otsus tuli toona paljudele üllatusena. "Keegi ei saanud aru sellest, et kuidas: "Issand, sa oled nii kaugele jõudnud ja nüüd ühekorraga lihtsalt lahkud sellest, tavaliselt nii ei toimi." Aga mina olen selline," rääkis Madis.

Lootus Nemot taas laval näha on Madise sõnul kustunud. "Kümme aastat tagasi oli see veel asjakohane ja me isegi korra mõtlesime seda, aga siis jäi see mingil põhjusel ikkagi katki. Praegu ma arvan, on see rong juba ära läinud," nentis ta.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: