Saara Pius: multikate dubleerimine on nii nauditav töö, et seda teeks isegi tasuta

Hiljuti jõudis kinodesse uus lastefilm "Trollid 2", mida on esimese nädala jooksul vaatamas käinud üle 10 000 multikahuvilise. "Ringvaade suvel" stuudios olid külas multikategelastele Popi ja Haru hääle andnud Saara Pius ja Rolf Roosalu.

"Näitleja jaos on alati see multika dubleerimine üks tohutult nauditav töö, et seda teeks isegi tasuta – eriti selliseid suuri ja lahedaid multikaid. Rasket seal midagi küll ei ole, kõik on puhas lõbu minu jaoks," rääkis Pius.

Teksti sisse lugedes ei tea näitlejad aga alati kogu filmi sisu. "Kui me filmi sisse loeme, siis tegelikult me teame umbes, mis seal toimub, aga me teeme ära oma stseenid ja me näeme ka alles esilinastusel seda täispikka filmi," ütles Roosalu, kes ise veel filmi vaatama jõudnud ei olegi.

See-eest Pius käis oma tütrega juba filmi vaatamas küll. Tütar sai ka aru, et ka esimesest filmis tuttav roosa tegelane ekraanil on ema häälega. "Ta on esimest osa näinud umbes 251 korda, nii et tal on kõik peas. Teine osa on, ma üleks, isegi veel lahedam ja ta vaatas seda väga andunult ja ma sain oma türele selgeks õpetatud erinevad muuskastiilid, nii et selles suhtes on see hariv multikas," rääkis Pius.

Just muusikastiilidest "Trollid" jutustabki. Lisaks esimesest filmist tuttavaks saanud trollidele on tegelikult olemas veel mitmesuguseid trolle, kes kuulavad ja teevad hoopis teistsugust muusikat kui näiteks Popi ja Haru. Rokikuninganna Barb tahab aga kõik muusikastiilid hävitada ja jätta alles vaid selle kõige parema – roki. Popi ja ta sõbrad leiavad aga, et mitmekülgsuses ja erinevuses peitubki võlu ja nii asutakse üheskoos maailma ja muusikastiile päästma.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: