Naised Köögis: meie bändi nime ei pea võtma siiralt ja sõna-sõnalt

Nimi Naised Köögis võib küll kõlada stereotüüpsena, kuid bändiliikmete sõnul ei tohiks seda nime liiga siiralt ja sõna-sõnalt võtta ning stereotüüpe nende bändis tegelikult ei kohta.

"Köök on ikkagi armastuse laboratoorium ja seal on mõlemad sugupooled esindatud," ütles bändi liige Kairi Leivo saates "Ringvaade suvel".

Aeg-ajalt saavad aga bändiliikmed köögis kokku küll – eriti mõnus on seal nende sõnul kohtuda siis kui keegi ka süüa teeb. Suveajal on kööki aga vähe satutud. "Köök on ikkagi naistest olnud tühi ja eriti suvel. Ikkagi nälg on olnud tegelikult majas ja see on ka luuletama pannud," rääkis bändi kaasliige Silver Sepp.

Sepa tühjast köögist inspireeritud loomingut saab kuulda tema ja Naised Köögis suvetuuril. Kontsertidele tuleb Sepp kohale enda lavaga, et ta naistelt liigselt lavaruumi ära ei võtaks. Enda isiklikule lavale on ta ära mahutanud ka mitmed pillid ja leiutised.

Kontsertide ajaks sai valmis ka Naised Köögis laulik, kust leiab kõikide nende laulude sõnad ja noodid.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: