Eesti Missis Kristi Hõrrak: sport on minu salarelv, mille abil saan olla tark ja asjalik partner

Juuli lõpus pärjati Kristi Hõrrak Eesti Missis 2020 tiitliga. Võit talle üllatusena ei tulnud.

"Minu põhimõte on elus alati see, et kui ma midagi teen, siis maksimaalselt ja täielikult. Ma mõtlesin, et kui ma juba sinna lähen, siis on vaja ka krooniga koju tulla," rääkis Hõrrak saates "Ringvaade suvel".

Missivõistluste pisik tekkis tal juba lapsepõlves, sest ka siis sai mõnel iludusvõistlusel osaletud. Sel aastal saabus aga idee osaleda spontaanselt – Hõrrak nägi missivõistluse kutset, saatis oma info ja pildi ning peagi läkski juba casting'ule. Sealt edasi toimus võistlussärkide voor, moedisaineri rõivaste esitlusvoor, küsitlusvoor ja õhtukleitide voor.

Lähedastele Hõrrak esialgu oma otsusest missivõistlusel osaleda ei rääkinud. "Kui ma paar päeva enne pojale ütlesin, et ma lähen, siis ta ütles, et noh, emme, sa ju ikka võidad onju?" meenutas Hõrrak. "Ta võtab rahulikult – ta on harjunud, et emme ikka vahest on telekas ja esineb ja toimetab," lisas ta.

Pojaga koos käib Hõrrak ka jõusaalis ja jooksmas. "See töö, mida ma teen, nõuab väga kiiret mõtlemist, väga kainet mõitlemist, kiireid otsuseid, häid ideid. Tegelikult sport on see minu salarelv, kuidas ma saan olla väga tark ja asjalik partner ja samamoodi ka olla oma meeskonnale toetav ja positiivne juht," ütles Hõrrak, kes töötab vandeaudiitori ja mahemoe ettevõtte finantsidrektorina.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: