Jonas Kaarnamets: kujutage ette, et peate esmakordselt laulma ja teie ees on 150 inimest

"Vikerhommikus" oli külas muusik Jonas Kaarnamets, kes rääkis lähemalt oma värskest sooloprojektist jonas.f.k ning tõi välja, kuidas oli plaadiesitluskontserdil esmakordselt publiku eest laulda.

Jonas Kaarnamets kinnitas, et soolokarjääri mõiste tekitab temas halba emotsiooni. "Mul tuleb sellega ette mingi tähelepanunäljas kitarrist, kes on eluaeg tundnud, et ta on teiste varjus ja tal on nüüd vaja soolokarjääri teha, aga ma vähemalt tahan loota, et see nii ei ole," sõnas ta ja lisas, et tegelikult juhtus kõik kogemata.

"Ma lihtsalt läksin eelmine aasta kuuks ajaks üksi Budabesti, pakkisin stuudiokraami auto pagasiruumi ja sõitsin lõuna poole, sest mul oli selline romantiline pilt peas olnud, et oleks hea olla üksi ja kirjutada muusikat otseselt mitte millegi jaoks, lihtsalt endale."

Kui ta Budabestist tagasi sõites seda materjali kuulas, siis talle tundus, et päris Frankie Animali materjal see ikkagi pole. "Tundus, et ju siis nüüd on äkki aeg need ise ära vormistada," tõdes ta ja selgitas, et pool aastat taga nokitses tasa ja targu selle materjaliga. "Umbes-täpselt aasta aega pärast reisi tulid need lood internetis avalikuks."

Esimese plaadiesitluskontserdi eel oli Kaarnametsal ka väike hirm. "Ma pole mingisugune laulja, kujutage ette, et te peate esmakordselt laulma ja 150 inimest on sinu ees ja vaatavad, see oli väga huvitav tunne, aga tundub, et kandis," nentis ta ja tõdes, et jonas.f.k projekt on tema jaoks väike väljakutse. "Natuke suruda iseenda piire."

Kuula jonas.f.k debüütalbumit "buda.01":

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Vikerhommik"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: