ETV2 teemaõhtu tähistab Ülle Lichtfeldti 50. sünnipäeva

Näitleja Ülle Lichtfeldt tähistab 4. augustil 50. sünnipäeva ning sel puhul on talle pühendatud ka ETV2 teemaõhtu. 2. augustil jõuavad eetrisse nii värske sünnipäevaintervjuu kui ka lavastus "Jaanituli".

Sünnipäevaintervjuu. Ülle Lichtfeldt
2. augustil kell 20.30

Esimese juubeli eel räägime alati särava Ülle Lichtfeldiga elust, armastusest, võitudest ja kaotustest. Ning muidugi teatrist. Kas elu on suurem kui teater või siiski mitte? Või teater ongi elu? Kuidas nende kahe maailma vahel liikuda, näeme me sõna otseses mõttes. Saatejuht Grete Lõbu, režissöör Antti Häkli, produtsent Kadi Katarina Priske.

Lavastus "Jaanituli"
2. augustil kell 20.45

Rakvere Teatri etendus jutustab elu võimalikkusest Ida-Virumaal. Selles kahe venna loos on lisaks traagikale ka paras annus musta huumorit. Lavastuse lõppedes langevad näilisuse kulissid ja päevavalgele ujub tõde oma täies hiilguses.

"Teater laulab: Rakvere Teatri Vabalaulu selts"
2. augustil kell 22.05

Neli lööklaulu aastast 1939 esitavad Toomas Suumann, Marika Vaarik, Indrek Taalmaa ja Ülle Lichtfeldt. Režissöör Kalev Lepik, toimetaja Anne Tuuling.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: