Gram-Of-Fun: meil on mustmiljon lõpetamata lugu

Foto: R2

Ansambli Gram-Of-Fun liikmed rääkisid R2 "Bändilaagris", et neil on sahtlis ootel mustmiljon lõpetamata lugu, sest nad püüdlevad oma loomingus alati täiuslikkuse poole.

Perfektsionismi poole innustab bändi püüdlema klahvpillimängija Martin "Muudu" Kuut, kes hetkel Berliinis muusikat õpib. Muusiku välismaal viibimine teeb aga bändi tegemise aeg-ajalt keeruliseks.

"Kui meil läks intensiivsemaks bändi tegemiseks, siis täpselt sellel hetkel tuli välja, et Muudu otsustas ennast arendama minna ja veel paremaks saada ja see kuidagi viskab meile kergeid kaikaid kodaratesse. Me maadlesime sellega päris pikalt ja tegelt on tore, et ta on hoidnud mõnusas loome- ja arenemismullis meid kõiki. Kui üks võtab suure hüppe ette, siis tundsid ka teised, et tõepoolest peab oma mängu tõstma," rääkis bändi vokalist Kristel Aaslaid.

Live-kontserditeks lendab Muudu aga Berliinist Eestisse kohale. Paar kontserti on Gram-Of-Fun ka Saksamaal andnud – ühe päeva jooksul andsid nad kontserdi kahes erinevas Saksamaa linnas ja pidid õigeaegselt kohale jõudmiseks kiirustama.

Bändiliikmed rääkisid saates ka bändi nimeloost. Gram-Of-Fun kui nimi oli tegelikult olemas juba enne bändi tegevuse algust. Toona tehti sellenimelist peosarja, hiljem esinesid nad sama nime all DJ-dena. Peagi liitus kooslusega Aaslaid ja üheskoos hakati ka originaalmuusikat tegema.

Gram-Of-Funi nime himustasid endale aga teisedki – sama nime hakkas kasutama Lõuna-Eestis tegutsev tütarlaste vokaalansambel. "Nad vist väga ei guugeldanud enne kui nad oma nime valisid endale. Põhimõtteliselt kohe, kui neil esimene video välja tuli, siis ma kirjutasin neile, et ou ou ja saatsin kõik plakatid ja asjad, et düüd, ma olin siin enne. Nad ütlesid, et ära muretse, meil üks tütarlaps läheb siin sõjaväkke ja meil see üks lugu ainult tuleb. Mõtlesin, et okei, aga siis läks kolm nädalat mööda ja oli ERR-is video, kus nemad on jälle igal pool," rääkis bändi liige Dr.PhilGood, kelle sõnul kasutab ansambel seda nime endiselt.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: