Mart Toome ja Mart Müürisepp asuvad uues lavastuses haiget lehma päästma

Augustis jõuab teatrihuvilisteni must komöödia "Lüpstud", kus näitlejad Mart Toome ja Mart Müürisepp üheskoos haiget lehma päästa üritavad.

"Kaks maapoissi üritavad oma eluga hakkama saada ja ega siin midagi teha ei ole, kui lehm ikkagi leitakse kuskilt, siis tuleb teda aidata ja tuleb ta ära päästa," rääkis Müürisepp ETV saates "Ringvaade suvel".

Lisaks lehmale on keerulises olukorras aga ka tegelased ise. "Minu tegelasel on selline klassikaline lugu, nagu siin Eestiski tänapäeval paljudel inimestel on – on ju mitu kõrgharidust, kõik koolid on tal läbi käidud, väga palju õppinud, väga tark, lugemus on väga suur, aga tööd ei ole, mitte midagi ei ole," rääkis Pauli kehastav Toome.

Müüriseppa tegelaskuju Snowy on aga tööotsimisest juba loobunud ja elab rõõmsat looduslapse elu. "Snowyl on Paulile ka väga hea nõuanne, mida ma mõtlesin ka iseendale, päriselus Mardile kuidagi kätte võtta: "Sa tahad töötada meedias või mingis asjas, aga see on õhumüür. See ei ole päris. Tuleb teha oma kätega midagi,"" rääkis Müürisepp.

"Lüpstud" etendused toimuvad augustis üle kogu Eesti.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: