Mick Moon: mu peas käib arutelu veidi kiiremini kui teistel ja seepärast teen ka palju muusikat

Foto: Kaisa Potisepp

Muusik Antonio Sebastian Kass, artistinimega Mick Moon on paari aasta jooksul andnud välja kuus stuudioalbumit. Artisti sõnul on viljaka töö taga see, et ta ei püüdle oma loomingus perfektsionismi poole.

"Ma olen kiire flow'ga ja mu arutelu peas käib lihtsalt natuke kiiremini kui teistel ja seepärast tulebki nii palju muusikat ka. Kindlasti ei ole mu eesmärk kuhugi numbrini jõuda," rääkis Mick Moon R2 "Hommikus!".

Lugusid kirjutades saab ta inspiratsiooni loodusest, raamatutest ja küllastunud emotsioonidest. "Ma lasen endal elada vahepeal, mingisugune kaks nädalat ja siis ma lähen stuudiosse ja valan ennast täiesti välja," tõdes muusik.

Loomingusse paneb ta aeg-ajalt ka teiste inimeste suhtes esile kerkinud pahameele. "Vastu hambaid mul ei ole kombeks saada ega kellelegi anda ka. Mind on väiksest saadik taekwondo'sse pandud, nii et sport jääb spordiks ja emotsioonid emotsioonideks," rääkis Mick Moon.

Ta lisas ka, et loomingu jaoks oluline graatsia ja balletilik ekspressioon on tema sees alati olemas olnud.

Mick Mooni järgmine album "Hollywood smells like piss" ilmub augusti lõpus.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: