Disney lükkas "Mulani" esilinastuse teadmata ajaks edasi, aasta võrra lükkusid "Avatari" ja "Star Warsi" filmid

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
"Mulan" Autor/allikas: outnow.ch/The Walt Disney Company Switzerland

Disney teatas, et on koroonaviiruse leviku tõttu muutnud oma filmide esilinastumiste aega. Teiste seas lükkusid edasi "Mulan", "Avatari" järjed ja "Star Warsi" triloogia.

Samanimelise animafilmi põhjal valmiv mängufilm "Mulan" pidi pärast mitmeid edasilükkamisi esilinastuma 21. augustil ja olema seega üks filmidest, mis taas kinod avab. Kuna USA-s on veel kinod kinni ja ka lähiajal pole nende avamist loota, lükati "Mulani" esilinastus teadmata ajaks edasi, kirjutab Variety.

Teadmata ajaks lükati edasi ka Wes Andersoni "The French Dispatch", mis pidi kinodesse jõudma 16. oktoobril 2020.

Edasi lükati ka James Cameroni "Avatari" neli järge. "Avatari" teine osa pidi kinodesse jõudma detsembris 2021, ent esilinastus lükati aasta võrra edasi. Edasi lükkusid ka kolmas, neljas ja viies osa, mis jõuavad kinodesse detsembris aastatel 2024, 2026 ja 2028.

Lisaks lükati aasta võrra edasi kolm "Star Warsi" filmi. Esimene neist jõuab kinodesse detsembris 2023, teine detsembris 2025 ja kolmas detsembris 2027.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: