Vaata enne tele-eetrit: Aunaste külastas "Reisile sinuga" saates kokku saanud paari lähedasi

Neljapäeval on "Ringvaade suvel" saatejuht Maire Aunaste, kes läks külla "Reisile sinuga" saates kokku saanud paari Tuuli ja Peetri lähedastele.

Tuuli ja Peeter käisid saates 1995. aastal. Tuuli ema Saima sai tütre otsusest saatesse minna teada alles siis, kui minek juba kindel oli. Koos Tuuli isaga elati teleekraani vahendusel tütrele ka kaasa. "Me ei osanud arvata, keda Tuuli valib, aga Peeter oli siuke tore, lõbus ja kavala näoga seal ja meile meeldis ta ka," meenutas Saima.

Saade võeti üles maikuus, reisile läksid noored aga augustis. Tegelikult suhtlesid nad aga terve suve ja reisi ajaks oli neist juba paar saanud.

Tuuli ema rääkis, et mäletab väga hästi ka seda korda, kui väimehega esimest korda kohtus. "Ma tulin lõunale töölt ja oli üks noormees siin minu õues ja niitis muru. Siis tuli välja, et see on siis Peeter," ütles Saima.

Tuulil ja Peetril on nüüdseks ka mitu last. "Eks ma alati olen ikka mõelnud, et mis oleks saanud, kui seda saadet ei oleks olnud. Ega mind sellisel kujul siin ei oleks," ütles nende tütar Grete.

Maire Aunaste juhitav "Ringvaade suvel" on eetris neljapäeva õhtul kell 21.35.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: