Mikk Mägi: mida vähem Vanamees mõtleb, seda parem

Vanamees räägib tihti kõike, mida sülg suhu toob ning tegelase looja Mikk Mäe sõnul toimibki Vanamees just nii kõige paremini.

"Vanamees ongi siis parem, kui sa saad selle filtri kuidagi rohkem ära ja elad sinna Vanamehesse natukene sisse, nii et Vanamees on natuke alateadlik asi. Mida vähem mõtled, mida ta ütleb, seda parem ta tuleb," rääkis Mägi Raadio 2 saates "Hommik!".

Vanamehe tegelaskuju luues sai ta inspiratsiooni oma isast. "Mu isa on ka natuke selline, kes helistab kell neli öösel, et mul hiir ei tööta. Tal on väga palju vanamehelikke probleeme kogu aeg," tõdes Mägi.

"Vanamehe filmi" näidatakse ka mitmetel rahvusvahelistel filmifestivalidel nii Prantsusmaal, Kanadas kui ka Hiinas. Tagasiside filmile on Mäe sõnul olnud väga positiivne.

"Mulle tundub, et kui eestlasi see võib olla nagu natukene võõristab, siis rahvusvaheline publik on võib olla paksema nahaga. Nad on harjunud igasuguste "South Parkide" ja selliste asjadega ja võib olla ka seepärast see huumor läheb peale," rääkis Mägi.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: