Ellip muusika kirjutamisest: endast tüki ära andmiseks pead olema valmis kujunenud inimene

Foto: Kaisa Potisepp

Ellip ehk Pille-Riin Karro on muusikat teinud juba pikalt, näiteks 2000ndate alguses oli ta tütarlastebändi IceCream liige. Nüüd esineb ta aga Ellipi nime all ja omaloominguga.

Karro ütles R2-le "Hommikus!" antud intervjuus, et omaloominguga esinemine nõuab enesekindlust. "Et anda endast välja mingi tükike, on vaja olla ise valmis kujunenud inimene. Ma ei kiirustanud sellega, ma ootasin õiget aega," ütles Karro

Justkui õige aja märk oli ka produtsent Mikk Siimeri loominguga tutvumine. "Kui ma Miku muusikaga tutvusin, siis see oli lihtsalt see tunne, et okei, siin nüüd ei ole enam võimalik tagasi vaadata ja hakata otsima põhjuseid, miks mitte teha, vaid nüüd võta kinni ja hakka minema," rääkis Karro.

Siimer ja Karro tutvusid kaks aastat tagasi. Sel kevadel andsid nad välja ka EP "Four Words". "Me oleksime selle EP valmis saanud ka tunduvalt kiiremini, aga me kumbki ei tahtnud seda nagu tööna teha. Lihtsalt hästi mõnusalt saame kokku, ärme kiirusta, ärme pane mingit pinget taha sellele. Ja ma arvan, et lõpptulemuses paistab välja ka, et hästi ladnalt tuli," ütles Siimer.

Asjade rahulikult võtmine ongi Karro sõnul loomingu puhul oluline. "Ma arvan, et mida vähem sa pinget paned sellele olukorrale, seda vähem sul see loomeprotsess liigub," ütles Karro.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: