Harry Kõrvits: televaatajad saatsid meile nii kirju kui ka elusloomi

ETV 65. sünnipäeva puhul on pühapäeval eetris saade "ETV kõige kõigemad", kus oma värvikast elust televisioonis räägib enam kui 30 endist ja praegust teletöötajat.

"Kõige suuremas sõbras" Leopoldi kehastanud Harry Kõrvits meenutab saates, et neile saadeti väga palju kirju ja kingitusi.

"See kirjade hulk, mis siia telemajja tuli, oli kohutav. Neid kirju oli kartulikottide viisi," ütles Kõrvits.

Inimesed ei piirdunud aga vaid kirjade saatmisega ja asi muutus Kõrvitsa sõnul kohati isegi ohtlikuks. "Kõige hullem oligi see, et hakati saatma elusloomi. Ma sain koera endale, ma sain endale kana. No mida ma teen elusa kanaga linnakorteris?" meenutas Kõrvits.

Kana andis ta aga kanalat pidavale sõbrale. "Ta ütles, et see on nii vana kana, et see supiks ka enam ei kõlba," tõdes Kõrvits.

"Kahju, et neid kirju alles ei ole, aga noh selleks peaks eraldi maja ehitama," ütles Kõrvits.

"ETV kõige kõigemad" on saade Eesti Televisiooni kõige olulisematest ja mõjukamatest, aga ka kõige meeleolukamatest faktidest läbi 65 aasta. Kommentaare jagavad Reet Oja, Maire Aunaste, Vahur Kersna, Mihkel Kärmas, Toomas Kirss, Märt Müür, Ilmar Raag, Raul Rebane ja Hagi Šein jt.

Saade on eetris 19. juulil kell 21.35.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: