Enn Eesmaa: oma elu kõige ilusamad aastad veetsin ma ETV-s

ETV endine saatejuht Enn Eesmaa on töötanud neljas erinevas telekanalis. Oma elu kõige ilusamad aastad veetis ta aga just ETV-s.

"Kui Eesti Televisioon sündis, oli minu sünnist möödas üheksa aastat. Loomulikult oli see kõik minu jaoks muinasmaailm," meenutas Eesmaa saates "Minu ETV".

Teismeeas nägi ta tuleviku karjäärivõimalustena kahte varianti – saada näitlejaks või televisiooni töötajaks. "See teine läks paljudeks aastateks korda. Ma usun ja kui ma olen väga isiklik, siis ma kinnitan, et oma elu kõige ilusamad aastad veetsin ma siin, Eesti Televisioonis tööd tehes," ütles Eesmaa.

Nende aastate jooksul tegi Eesmaa mitmeid huvitavaid saateid ja intervjuusid. "Ma usun, et ma olin vist esimene saatejuht, kes oma saadetes ka laulis ja lausa üsna mitmetes saadetes. Mõni kindlasti mõtleb: aga Kalmer Tennosaar? Loomulikult, aga Kalmer oli laulja, kes oli televisioonis tööl," ütles Eesmaa.

Meeldejäävatest intervjuudest tõi Eesmaa välja intervjuu Alla Pugatšovaga, mille ta tegi Moskva tsirkuse areenil.

"Rahvustelevisioon peab olema. Ta on vajalik siis, kui meil läheb midagi väga väga hästi ja ka siis, kui meil läheb midagi väga halvasti," ütles Eesmaa.

"Minu ETV"

ETV toob 65. hooaja puhul ekraanile meeleoluka lühilugude sarja "Minu ETV", kus endised ja praegused telestaarid meenutavad kõige eredamaid hetki oma karjääris.

"Minu ETV" toimetajad on Karmel Killandi ja Kai Väärtnõu, režissöör Ülle Õun. Uued lood on eetris ETV 65. sünnipäeval, 19. juulil päeva jooksul.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: