Tanja Mihhailova-Saar: mu salasoov on natukeseks ajaks Itaaliasse kolida

Laulja Tanja Mihhailova-Saar rääkis, et tahaks hea meelega millalgi paariks kuuks Itaaliasse kolida.

"Mu salasoov on kolida natukeseks ajaks Itaaliasse," ütles Mihhailova-Saar "Vikerhommikus". Ta lisas, et Itaalia on üks tema lemmikkohti ja ka sealne keel on väga ilus.

Itaalias elades inspireeriks teda film "Eat, Pray, Love" ("Söö, palveta, armasta"), kuid eelkõige järgiks ta sealt vaid esimest soovitust ja naudiks kohalikku toitu. "Ma kardan, et tagasi ma veeren," ütles Mihhailova-Saar.

Lisaks toidu nautimisele tahaks ta aga õppida ka itaalia keelt. Keeleõppe puhul toimib Mihhailova-Saare sõnul kõige paremini nii-öelda üle parda viskamine. Nii õppis ta kunagi selgeks ka eesti keele – koolis sõnade pähe tuupimisest kasu ei olnud ja eesti keelt hakkas ta rääkima alles siis, kui selle keelega pidevalt kokku puutus. "Mul oli eesti keele veerandihinne tunnistusel lausa 1 kunagi. Mul ei jäänud sõnad meelde, kuna ma ei kasutanud ühtegi sõna ja ma ei rääkinud. Kui sa oled aga keele keskkonnas, siis jäävad sõnad ja fraasid meelde," ütles Mihhailova-Saar.

Mihhailova-Saar rääkis ka, et karantiini ajal tärkas temas huvi aianduse vastu. "Panin oma näpud mulda ja istutasin oma maasikataimed. Juba isegi sõin paar maasikat, mis seal kasvasid," ütles ta.

Laulja Birgit Sarrap tegelas karantiini ajal aga hoopis kokandusega. "Õppisin uusi retsepte ja ütleme nii, et sai isegi liiga palju süüa tehtud," tõdes Sarrap. Ta lisas, et veetis ka tavapärasest rohkem aega perega ja hiljuti käisid nad ka Saaremaal Tai kuumust nautimas. "Me käisime meres ujumas ja esmakordselt oli tõesti selline tunne, nagu vees olekski 30 kraadi ja ei tahakski veest ära minna. Ma ei olnud sellist tunnet Eestis väga ammu tundnud," ütles Sarrap.

Muusik Mihkel Mattisenist sai karantiini ajal aga saunameister. "Kogu mu kontor kolis suvilasse ja siis ma iga õhtu kütsin seal sauna. Sain väga ruttu põlema ja grilli samamoodi," ütles ta.

Sel suvel annavad muusikud kolmekesi ka piknikukontserte. Esitusele tulevad lood nii nende enda varasemast loomingust kui ka teiste artistide sulest tuntud laulud.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: