Manna uuest albumist: poed ei tahtnud seda vastu võtta

Foto: Elis Kindlam

Räppar Manna andis hiljuti välja oma debüütalbumi, mille ilmumine ei läinud aga sugugi lihtsalt – poed ei tahtnud albumit esialgu vastu võtta.

"Albumi nimes on EP ja EP on viis lugu maksimaalselt, aga seal oli 11 lugu. Nii et poed ei tahtnud vastu võtta, sest see oli vale kuidagi," rääkis Manna Raadio 2 "Hommikus!".

Mitmed albumil kõlavatest lugudest on kirjutatud karantiini ajal. Kuigi loomingule mõjus eriolukord hästi, oli see Manna sõnul vaimselt raske aeg. "Raske oli leppida sellega, et ma ei saa kodust välja minna ja ma peangi olema kogu aeg kodus. Mulle meeldib ikka ringi liikuda ja inimestega suhelda. Aga loomingule mõjus see väga hästi – see hirm ja kaos, mis maailmas toimus, pani kirjutama," tõdes Manna.

Lugusid meeldib Mannale stuudios kirjutada. "Mul lihtsalt tekib seal see õige mindset ja meeleolu. Seal on hea kirjutada ja salvestada," selgitas ta.

Ta lisas, et tema enda lemmiklugu uuelt albumilt on "Mummi". "Üks hästi suur faktor on see, et minu vanaema salvestus laulmast on seal lõpus. Vanaema on mulle väga oluline inimene ja "Mummi" on selle laulu nimi, mis on ka mu vanaema hüüdnimi. Kõik, millest ma seal räägin ja see laul, mis ma laulan, on see laul, mida mu vanaema mulle alati väiksena laulis, et magama jääda," rääkis Manna.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: