Kadri Voorand suvistest kontsertidest: Milanode ja Berliinide asemel on Käsmu ja Pärnu

Foto: Kaisa Potisepp

Muusik Kadri Voorand tõdes, et koroonaviiruse levikuga seotud piirangute tõttu on peaaegu kõik välismaised esinemised tühistatud ja esineda tuleb sel suvel vaid kodumaal.

"Tavaliselt Eestis mina Mihkliga [Mälgand] või oma bändiga annan suvel üks-kaks kontserti, aga nüüd siis Milanode ja Berliinide asemel on meil Käsmu ja Pärnu," rääkis Voorand Raadio 2 "Hommikus!".

Selle suve ainsa välisesinemisena on praegu augusti lõppu planeeritud kontsert Itaalias. "Eks näis, kas me selle teha saame. Meil on isegi lennupiletid olemas," ütles Voorand.

Kontsertide korraldamisel on Voorand ka ohjad enda kätte haaranud ja korraldab sel reedel ise Käsmus kontserdi. "Korraldamise pool ei ole selles mõttes lihtne, et seda tööd on palju, aga ta on selgeplaaniline. Igal juhul selgeplaanilisem kui muusika kirjutamine. Ma saan aru, mida peab tegema ja kuhu peab välja jõudma," rääkis Voorand.

Kuigi palju esinemisi on veel tulemas, on mõned kontserdid sel suvel ka juba antud. Voorandi sõnul olid need väga erilised. "Inimesed on tõusnud püsti, tulnud pärast rääkima, pikalt juttu vestma. Need on olnud üli üli üli toredad kohtumised. Ka viimati Muhus, kus me Mihkliga esinesime – no lihtsalt võikski jääda peale seda inimestega silma vaatama ja juttu vestma, nii et need kohtumised on olnud nii südantsoojendavad," sõnas Voorand.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: