Jupiter soovitab romantilist komöödiat "Big Stone Gap"

Big Stone Gap
Big Stone Gap

ERR-i kanal Jupiter soovitab pühapäeva õhtuks romantilist komöödiat "Big Stone Gap".

Väikses Virginia kaevanduslinnas Big Stone Gapis veereb elu vaikselt ja lihtsalt ning kõik selle asukad saavad omavahel enam-vähem kenasti läbi. Kohaliku apteegi pidaja Ave Maria (Ashley Judd), kes lavastab igal aastal linnas suveetendust, peab end 40-aastasena lootusetuks vanatüdrukuks, ent ometi tiirlevad tema ümber tõsine söekaevur Jack (Patrick Wilson) ja näitleja Theodore (John Benjamin Hickey).

Ave Maria elu pöörab sassi ema ootamatu surm ja pärast matuseid ilmsiks tulnud perekonnasaladus. Vastassoos ja kodulinnas pettunud apteeker otsustab minna võõrsile oma juuri otsima, kuid aegamisi selgub, et kodukandiski hoolitakse temast rohkem, kui ta seni on arvanud.

Adriana Trigiani lavastatud romantiline draama põhineb tema enda menuromaanil ning selle võtted toimusid tema sünnilinnas Big Stone Gapis. Kõrvalosades säravad Whoopi Goldberg Ave Maria töökaaslase Fleetana ja Jenna Elfman tema sõbranna Iva Lou rollis.

Režissöör: Adriana Trigiani.

Filmi saad vaadata siit!

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: