10,8 miljonit võitnud Lääne-Eesti mees: peab see võit nüüd nii suur olema

Eesti Loto koduleht
Eesti Loto koduleht Autor/allikas: Eesti Loto

Lääne-Eesti mees käis hiljuti Eesti Lotos vormistamas 1. juulil Vikinglottoga võidetu jackpot-i summas 10 803 379,70 eurot. Mehe esimene emotsioon võidust teada saades oli, et see on liiga suur.

Mees käis võitu vormistamas koos abikaasaga, kes on ka ainus, kes praegu võidust teab, teatas Eesti Loto.

Ehkki suurvõidu Eestisse tulekust oli mees meedia vahendusel teadlik, sai ta enda võidust teada alles sel kolmapäeval, kui läks oma veebikontole uusi pileteid ostma. Igaks juhuks kontrollis ta ka varasemaid pileteid, lootuses, et äkki on saanud näiteks Bingo nurkade mängu võidu. Suuremat võitu mees loota ei julgenud, sest siiani ei ole tal lotoõnne olnud, ehkki mängib pea igal nädalal nii Vikinglottot kui ka Bingot ja Eurojackpoti. Mehe varasem suurim võit oli ca 70 eurot.

"Esimene emotsioon oli, et kas see võit peab nüüd nii suur olema. Võinuks vabalt ka natuke väiksem summa olla," ütles mees ise oma võitu kommenteerides. Kui mees oma kontolt võidu-uudise leidis, rääkis ta sellest kohe ka abikaasale, kes arvas, et mees teeb nalja. "Ega see arusaam võidust ole siiani kohale jõudnud," ütleb abikaasa.

Võitja käib tööl, kuid arvab, et edaspidi töötamist ei jätka. Väga konkreetseid plaane võiduraha kasutamiseks võitjaperel veel pole. Et peres on palju lapsi ja juba ka lapselapsi, siis kindlasti toetatakse osa võidusumma eest neid. Osa rahast plaanib võitja kindlasti investeerida. Kuna pere on varem annetanud laste ja terviseprobleemidega inimeste heaks, siis nüüd saavad nad seda teha oluliselt suuremas mahus kui varem.

Toimetaja: Mirjam Mäekivi

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: