X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

"Ringvaade suvel" saab kaheks nädalaks uued üllatavad saatejuhid

Anu Välba ja Hannes Hermaküla Ringvaate stuudios
Anu Välba ja Hannes Hermaküla Ringvaate stuudios Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

ETV 65. sünnipäeva puhul liitub "Ringvaade suvel" toimetusega kaheksa tuntud teletegijat, kes juhivad suvist telemagasini kahe nädala vältel 13.-23. juulini.

"Ringvaade suvel" saadet juhivad kahe nädala jooksul tuntud teletegijad, keda Eesti Televisiooniga seob aastakümnete pikkune töö. "Ringvaadet" on neist juhtinud siiski vaid üks - Anu Välba.

2009. aastal koos Marko Reikopiga "Ringvaadet" alustanud Anu Välba juhatab külalis-saatejuhtide rea sisse esmaspäeval, 13. juulil. "Ringvaade on minu vana armastus, mida ju Markoga koos alustasime. Ja seetõttu ei puudu Marko ka minu esmaspäevasest saatest," lubas Välba.

Külalis-saatejuhtide valikul said sõna sekka öelda ka televaatajad, kellelt tuli soove ja ettepanekuid rohkem kui tuhat. Kaheksa üllatava saatejuhi seas on mitmed tegijaid, kes televisioonist on liikunud uutele aladele, aga ETV sünnipäeva puhul naasevad nüüd taas televaatajate ette. Üks neist on Raul Rebane, kes enda sõnul andis saatetegemiseks nõusoleku väga lihtsal põhjusel: "Et teada saada, kui roostes on ETV vanaraudvara."

"Ringvaade suvel" saates panevad end uues rollis proovile ka mitmed ETV ekraanilt iganädalaselt tuttavad tegijad, kelle kogemustepagasisse kuuluvad suured spordivõistlused, uudised ja poliitika ning päevakajalised kohtumised.

13. juuliga algav nädal nädal toob lisaks Anu Välbale "Ringvaade suvel" saadet juhtima sporditoimetuse raudvara Tarmo Tiisleri, 50 aastat ETV-s töötanud Reet Linna ja aastaid USA sündmusi eestlasteni vahendanud Neeme Raua.

Pidupäeva meeleoludes jätkab "Ringvaade suvel" ka 20. juulil, kui saatenädala avab jalgpallifännist sporditoimetaja Aet Süvari. Esimest korda paneb end meelelahutuslikus formaadis proovile ka Johannes Tralla. Ekraanile naasevad sel nädalal ka telelegendid Raul Rebane ja Maire Aunaste. Aunaste võtab viimase külalis-saatejuhina stuudios koha sisse neljapäeval, 23. juulil.

Saatejuhid ajavahemikul 13.-16. juuli
Esmaspäev: Anu Välba
Teisipäev: Tarmo Tiisler
Kolmapäev: Reet Linna
Neljapäev: Neeme Raud

Saatejuhid ajavahemikul 20.-23. juuli
Esmaspäev: Aet Süvari
Teisipäev: Raul Rebane
Kolmapäev: Johannes Tralla
Neljapäev: Maire Aunaste

"Ringvaade suvel" on ETV ekraanil esmaspäevast neljapäevani kell 21.35.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: