Maiken ja Bert Pringi lõpetasid ülikooli: oleme 24 aastat pinginaabrid olnud

Lauluõpetajad Maiken ehk Kadri Koppel ja Bert Pringi lõpetasid hiljuti Tallinna Ülikooli kutsepedagoogika bakalaureuseõpingud. Ühist kooliteed on nad aga kõndinud juba 24 aastat.

"Me käisime Otsa koolis koos, me käisime Kopenhaagenis koos ja me käisime Tallinna Ülikoolis koos," rääkis Pringi "Ringvaates".

Mõlemad tõdesid, et sõbraga koos on koolis palju toredam käia. "Kui Kadrit ei oleks olnud, siis ma ei oleks vastu pidanud. Ma oleks peale esimest semestrit juba kergitanud kaabut ja öelnud, et ei jaksa. Aga kui kahekesi oled, siis ikkagi üks tõukab ja teine tõukab, inspireerib ja teete koos asju," ütles Pringi.

Maiken tõdes, et loengutes on tegelikult väga huvitav käia. "Koolis käimine on tore, lihtsalt raskeks läheb siis, kui peab kodutöid tegema," ütles ta.

Mõlemad nõustusid, et õppisid iseenda jaoks ja pöörasid enim tähelepanu ainetele, mis neile rohkem huvi pakkusid. "Me õpime neid asju, mis meid väga huvitavad, üli hästi, ma arvan. Need on meil meeles, need on meil selged, need on vajalikud. Aga need, mis ei ole – me ei ole oma loomult nii kohusetundlikud, et me punktide pärast neid hästi kohusetundlikult ära teeks. Aga kõik sai siiski tehtud," ütles Maiken.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: