Lasteekraani lehele lisandus põnevat sisu

Lärmisepa tänava Lota
Lärmisepa tänava Lota

Lasteekraani lehele on lisandunud palju uusi ja põnevaid filme ja saateid, mille vaatamisega suvisel koolivaheajal aega sisustada.

"Operatsioon Ai!" viies hooaeg
Kaksikutest arstid Chris ja Xand lahendavad põnevaid inimkeha mõistatusi. Lisaks uurivad nad, mis õnnetused võivad erinevaid spordialasid harrastades juhtuda. Kaksikute katsed lähevad aina pöörasemaks! Veel viimaseid päevi on üleval ka kõik 4. hooaja saated.
Saateid saab vaadata siit.

"Muumiaklutt ja Shakaba sfinks"
Muumiaklutt Dummie kurvastab, et ta ei kasva kunagi suureks ja otsustab selle asemel vähemasti maailmakuulsaks saada. Goos otsib aga kunagi ammu kaotsi läinud sfinksikujukest, mille abil Dummie võib oma õige välimuse tagasi saada.
Vaata filmi siit.

"Lärmisepa tänava Lota"
Jonas, Mia ja Lota elavad väikeses majas Lärmisepa tänaval. Kui Jonas ja Mia on täiesti tavalised lapsed, siis Lota kohta ütleb isa, et ta on jonnakas nagu vana kits. Lota ise aga arvab, et ta oskab nii paljusid asju, et võiks öelda: ta saab kõigega hakkama...
Vaata filmi siit.

"Röövlitütar Ronja"
Sel ööl, kui röövlipealik Mattisele sündis pisitütar, möllas metsik torm ja äike lõi pooleks Mattise suure röövlilossi. Röövlitütar sai nimeks Ronja ja kasvas vapraks tüdrukuks, kes julges minna avastama Mattise metsa, kus elutsevad igat sorti olevused – ka ohtlikud nagu näiteks hallvanakesed ning harpüiad. Neid Mattis teab ja oskab tütartki nende eest hoiatada. Kuid Mattis ei tea, et tema põhivaenlasel, röövlipealik Borkal on samuti laps – Ronjaga ühevanune poiss Birk.
Vaata filmi siit.

Lisaks saab Lasteekraani lehel kuulata ka Vikerraadio järjejuttu "Piia Präänik ja bandiidid".
"Piia Präänik ja bandiidid" on Kairi Loogi teine raamat, mille peategelase Piia Prääniku mõnus elu Papli puiestee majas number viis pööratakse pea peale, kui selgub, et Piia saab õeks – kolmikutele! Kui värsked Präänikud lõpuks sisse kolivad, hakkab majas juhtuma väga kummalisi asju. Neisse on segatud ka meemaias Jack, jõuk karusid ja kahtlasevõitu naabrid. Koos uue sõbra Villemiga asub Piia tegudele enne, kui asi päris käest ära läheb.

Juttu esitab Ülle Kaljuste, režissöör Tiina Vilu, helirežissöör Külliki Valdma. Alates 29. juunist kuuleb järjelugu "Piia Präänik ja bandiidid" Vikerraadiost argipäeviti kell 9.30 ja 18.45.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: