Teletorn tähistab sünnipäeva langevarjurite ja DJ-ga

Tallinna Teletorni 35. sünnipäev
Tallinna Teletorni 35. sünnipäev Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Tallinna teletorn tähistab 11. juulil oma 40. sünnipäeva tagasihoidlikumalt kui varem, 9. kuni 11. juulini toimub aga siiski traditsiooniline Base-Boogie langevarjurite hüppemaraton.

Teletorni juhataja Jüri Kriisemann ütles, et suuremaks sünnipäevaks planeeritud üritused otsustati aasta võrra edasi lükata juba kevadel, kui Tallinna Teletorn oli eriolukorra tõttu külastajatele suletud kaks kuud.

"Nii on pandud ootele ajarännakud koos ajaloolase Jaak Juskega erinevate olümpiaobjektide juurde, samuti ootavad paremaid aegu hüljes Vigri koos fotonäitusega neist samadest olümpiarajatistest," selgitas ta ja lisas, et osalejate tervise huvides loobuti lasteprogrammide läbiviimisest ja tänavatoidu menüü pakkumisest. "Traditsioonilistest tegevustest ongi Base-Boogie ainus, kus sel aastal osaleb 30 hüppajat kuuest erinevast riigist."

11. juulil kell 16 toimub Teletorni suveaias aga muusikasündmus Live Love Laugh, kus peaesinejaks on Saksa DJ Jan Blomqvist. Vihma korral liigub üritus Teletorni sissepääsu ees oleva katusealuse ehk tunneli alale.

Suve lõpuni on Tallinna teletorn avatud igapäevaselt kell 12-21.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: