Kethi Uibomägi: naised hüppavad nagu kajakaparv ühe mehe peale

Foto: Elis Kindlam

Laulja ja saatejuht Kethi Uibomägi tõdes, et tänapäeval on võrdõiguslikkus väga oluline märksõna ja seetõttu on naised ka kohtingumaastikul jõulisemaks muutunud.

"Naised on nagu kajakaparv – hüppavad ühe mehe peale ja siis meestel on klemm nii koos. Naised on ise liiga aktiivsed võib olla," rääkis Uibomägi R2 "Hommikus!".

Ta lisas, et seetõttu toimib võrgutamisel hästi ükskõiksuse taktika, mida ta ka enda poiss-sõbra puhul kasutas. "Natukene ükskõiksust, altkulmu naeratamist ja väga otsekohe võid öelda, et sa ei paku mulle huvi – siis sa pakud mehele huvi," teadis Uibomägi omast kogemusest. Sellest ja paljust muust räägib ta ka vestlusõhtu "Head tüdrukud nii ei tee" raames, kus lisaks temale osalevad ka Anu Saagim ja Liina Pulges.

Vestlusõhtuga alustati juba kaks aastat tagasi, kuid materjal on aja jooksul veidike muutunud. "Kui me alustasime, siis ma olin natuke nagu haavatud tuvi või selline, kes nokkis neid teri ehk siis mina rääkisin nendest kogemustest, mis võib kohtingutel viltu minna," rääkis Uibomägi. Nüüd, kui ta õnnelikus suhtes on, on tal aga võimalus rääkida ka asjadest, mis hästi lähevad.

Uibomägi lisas ka, et suhted on ka tihtipeale keerulised. "Hapu Eesti suvi – nii võrdleksin ma suhteid. Ikka vahepeal tuleb seal rentslis liugu lasta, siis saad aru, kui jälle redeli ülespoole saad, et kui hea see on," ütles Uibomägi.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: