Ka sel nädalal vestlevad Vikerraadios mitmed ETV saatejuhid

Vikerraadio tähistab juulikuus ETV 65. sünnipäeva. Ka sel nädalal vestleb Andres Panksepp mitmete ETV saatejuhtidega ja lisaks on sünnipäeva meeleolus ka saade "Päevatee".

Panksepa juurest astuvad läbi Andres Kuusk (06.07), Margus Saar (07.07), Alvar Tiisler (08.07), Reet Linna (09.07) ja Astrid Kannel (10.07). ETV tänased tegijad  meenutavad enda lapsepõlve ETV-d ning räägivad tagasisidest ja erilistest kohtumistest vaatajatega juulikuu argipäevadel kell 16.10 Vikerraadios.

Järgmistel nädalatel ootavad ees kohtumised Anu Välba, Liisu Lassi, Reimo Sildvee, Urmas Vaino, Priit Kuuse, Anu Sääritsa ja teistega. Eelmise nädala intervjuusid Mihkel Kärmase, Grete Lõbu ja Marko Reikopi ning Katrin Viirpalu ja Owe Peterselliga saab järele kuulata siit.

ETV sünnipäevale keskenduvad ka kolm juulikuu "Päevatee" saadet. Üle 50 aasta ETV-s töötanud Mai Mikiver meenutab legendaarseid tegijaid, alustades Valdo Pandist ja Rein Karemäest ning lõpetades praeguste armastatud saatejuhtidega.

Nii raadios kui ka televisioonis töötanud diktorid Sirje Eesmaa ja Urmas Liiv jutustavad, kuidas nad diktoriks sattusid ning miks nad armastatud raadiost hoopis telesse läksid. Eetrisse jõuab ka pikem intervjuu Reet Linnaga, mis on salvestatud tema 75. sünnipäeval.

"Päevatee" on eetris laupäeviti kell 16.05, saatejuht on Ülle Karu.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: