Kuumalaine | Eleryn Tiit tutvustas oma lemmiklugusid

Saates "Kuumalaine" oli sel nädalal külas muusik Eleryn Tiit, kes tutvustas nii oma värskeid kui ka kunagisi lemmiklugusid.

Joel Addams "Coffee"

"See on suurepärane lugu, mille alustada oma päeva," sõnas Eleryn Tiit ja kinnitas, et ta alustab ka iga oma päeva kohviga.

Paloma Faith "Can't Rely On You"

Eleryn Tiit kinnitas, et ta on olnud Paloma Faithi fänn alates 2012. aastast. "Tegemist on lauljannaga, kes on pärit Inglismaalt ja temas on mingisugune veidrus ja retrolisus, mis mulle meeldib," tõdes ta ja mainis, et tal on väga mõnus toores tämber.

Joss Stone "While You're Out Looking for Sugar"

"Mul on olnud muusikakuulamises väga erinevad perioodid, on olnud heavy metal'i periood, jazz-periood ning oli ka Joss Stone'i periood," selgitas ta ja mainis, et see periood ei kestnud küll kaua. "Oi ta meeldis mulle väga ja siiamaani meeldis, mul õnnestus 2016. aastal ka tema kontserdil käia, mis toimus Positivusel."

Sabrina Claudio "Wanna Know"

"Järgmist artisti tutvustas mulle sõbranna Inga, ma ei mäleta, kuhu me hakkasime minema, aga ta pani selle artisti albumi peale," tõdes ta ja kinnitas, et Sabrina Claudiol on mõnus sosistav tämber. "Tema album "About Time" on lihtsalt megamõnus, ma soovitan kõigil seda kuulata, olen selle konkreetse loo saatel ka pisardanud."

Julie Michaels "Deep"

"Minu jaoks üks andekamaid laulukirjutajaid popmaailmas, ta on kirjutanud paljudele popmuusikutele nagu Selena Gomez, Justin Bieber ja Fifth Harmony," selgitas ta ja mainis, et ühel hetkel tuli Michaels aga välja looga "Issues". "See oli tema jaoks nii personaalne ja isiklik, et ta ei raatsinud seda kellelegi anda," ütles ta, lisades, et talle väga meeldib, kuidas Julie Michaels lugusid kirjutab.

Brenda Lee "Sweet Nothin'"

"Te peate kõik võtma Youtube'i lahti ja vaatama, kuidas Brenda Lee seda lugu esitab," mainis ta ja lisas, et see pole normaalne, kuidas 16-aastane muusik näeb videos välja nagu 60-aastane. "Ma leidsin selle omal ajal, kui ma Otsa-koolis käisin, ja pidin kuulama väga palju jazz-standardeid."

Liisi Koikson "Ettepoole"

"Minu selles listis on tegelikult ainult kaks eestikeelset lugu, mis on imelik, sest ma olen ikkagi Viljandist ja enne kui ma Tallinna tulin, siis ma laulsingi ainult eesti keeles põhimõtteliselt," ütles ta ja mainis, et eestikeelsete lugude hulka kuulub Liisi Koiksoni "Ettepoole". "Liisi Koikson on alati olnud minu jaoks üks vägev Eesti artist."

Kimbra "Settle Down"

"Enne Joss Stone'i perioodi tuli mul ka Kimbra periood ja tema lugu "Settle Down" tahtis ma esitada Viljandi duettide konkursil koos sõbrannaga, aga ta ei lubanud seda esitada sisu tõttu," ütles ta ja mainis, et lugu räägib sellest, kuidas me tahame juba abielluda ja lapsi saada, aga me olime küllaltki noored. "Aga me surusime selle ikkagi ära ja suutsime selle ära põhjendada, öeldes, et me lihtsalt jutustame kellegi lugu."

Sara Bareilles "Goodbye Yellow Brick Road"

"Üks lauljatar, kelle kontserdile ma tahaks väga-väga jõuda, on Sara Bareilles," sõnas Tiit ja mainis, et lugu "Goodbye Yellow Brick Road" esitas originaalis küll Elton John, kuid see versioon on lihtsalt niivõrd ilus ja südamlik. "Mingid lood lihtsalt tekitavad sinus teistmoodi emotsiooni, sellise, mida sa ei saa sõnadesse panna, sisemuses tekib lihtsalt soe tunne."

 tahame juba abielluda ja lapsi saada, aga me olime küllaltki noored. "Aga me surusime selle ikkagi ära ja suutsime selle ära põhjendada, öeldes, et me lihtsalt jutustame kellegi lugu."

Sara Bareilles "Goodbye Yellow Brick Road"

"Üks lauljatar, kelle kontserdile ma tahaks väga-väga jõuda, on Sara Bareilles," sõnas Tiit ja mainis, et lugu "Goodbye Yellow Brick Road" esitas originaalis küll Elton John, kuid see versioon on lihtsalt niivõrd ilus ja südamlik. "Mingid lood lihtsalt tekitavad sinus teistmoodi emotsiooni, sellise, mida sa ei saa sõnadesse panna, sisemuses tekib lihtsalt soe tunne."

Sigrid "Don't Kill My Vibe"

"Kas te teate neid hetki, kui te olete ise väga heas kohas, teil on tore päev, kõik on õnnestunud, kuid siis tuleb keegi ja rikub selle kõik ära," küsis Eleryn Tiit ja sõnas, et sellest räägib üks noor lauljatar Sigrid. "Ta on väga cool tšikk, kelle lugu "Don't Kill My Vibe" räägib just sellest, kui keegi rikub sinu hea hetke ära."

Raye "Please Don't Touch"

"Olen viimasel ajal päris palju sõitnud autoga ja ma ostsin autosse sellise vidina, et ma saan kuulata oma Spotify'st lugusid," mainis Tiit ja kinnitas, et sealt tuligi just see Raye lugu. "Mulle hakkas meeldima see meloodia, see produktsioon ning tema nasaalne tämber."

Allan Sarri "Renata"

"Ma valisin selle loo, sest see tekitab minus nii toreda tunde, see on tore ja hea tuju laul," ütles ta ja kinnitas, et eriti soovitab ta kuulata loo ajal konnapilli, mis teeb toredat häält. "See on väga oluline nüanss selle loo juures."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Kuumalaine"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: