Kuula: eetrikurat segas kokku raadiouudised ja Bulgakovi kuuldemängu

Foto: Anna Aurelia Minev/ERR

21. juunil sekkus ERR-i raadiotoimetuste töösse eetrikurat, mistõttu põimusid Klassikaraadio eetris ühte Tõnu Karjatse loetud raadiouudised ning Mihhail Bulgakovi "Aadama ja Eeva" põhjal valminud kuuldemäng.

ERR-i raadiouudiste toimetaja Tõnu Karjatse luges 21. juuni pärastlõunal rahulikult kella neljaseid uudiseid, mis läksid eetrisse nii Vikerraadios, Raadio Tallinnas kui ka Raadio 2-s. Tehnika peale ei saa aga kunagi olla kindel 100 protsenti ja eetrikurat pääseski tegutsema.

Tehnilise viperuse tõttu läksid uudised eetrisse ka Klassikaraadios, kus aga parajasti käis kuuldemäng, mille Mihhail Bulgakovi "Aadam ja Eeva" põhjal oli kokku pannud Toomas Lõhmuste.

Kuuldemängu pöörased sündmused saavad alguse nõukogude ühiskorteris, kus elavad ka õnnelikud seltsimehed Aadam ja Eeva. Sündmused läksid veelgi pöörasemaks, kui kuuldemängu taustal kõlas Tõnu Karjatse kõigile tuttav ja meeldiv hääl.

Allikas: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: