Suvelugemine | Tarmo Tiisleri suvised raamatusoovitused

ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler.
ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler.

ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler valis suvelugemise rubriigi tarvis välja viis raamatut, mida tasub kindlasti puhkuse ajal (uuesti) kätte võtta.

Mihkel Tiks "Korvpalliromaan"
Nõukaajast tulnud spordisõprade kultusraamat, noorematele ... ah, nad ei saagi aru saada. Olgu see siis minu põlvkonna oma asi, nagu jutud vene sõjaväest ja sellest et talverehve ei kasutatud.

Oskar Luts "Kevade"
Lugege, ma kordan, lugege ja samal ajal kerige silme ees Kruusemendi filmi. Mängige mängu "Leia sada erinevust" ja kujutage ette, et, jah, elu oli võimalik ka ilma nutitelefonita.

Voldemar Panso "Portreed minus ja minu ümber"
Kui teil on Eesti kultuuriloos lünki (ja teil on, ma tean), aitab portreede-raamat teid kenasti järje peale tagasi. Aastaarve pole, loominguloetelu napilt, aga inimest oi-oi kui palju.

Juhan Peegel "Ma langesin esimesel sõjasuvel"
Kui tundub, et elu on pekkis, sest mobiil sai tühjaks ja Tänak katkestas, siis lugege seda raamatut. Sõda jääb meist järjest kaugemale ja igapäevaselt ei puutu me enam kokku inimestega, kes on sõda näinud. Aga kui see, kes on näinud, oskab seda sõnastada, siis hakkad elu üle hoopis teistmoodi mõtlema.

Karl August Hindrey "Urmas ja Merike"
Niiiii naiivne, niiiii romantiline, niiiii suveraamat. Kusjuures, mingil hetkel hakkadki seda pilti uskuma, aga siis meenub film "Malev".

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: