Laev avab suvehooaja Anna Kaneelina kontserdiga

Anna Kaneelina
Anna Kaneelina Autor/allikas: Helina Kõrm

1. juulil saab alguse Tallinnas asuva kultuuri- ja üritustepaiga Laev suvehooaeg. Avaüritusel esineb külalistele muusik Anna Kaneelina.

Suvele vastu seilates on Laev läbinud põhjaliku uuenduskuuri – üles seati vabaõhulava, õueala laiendati, katusealuseid on varasemast rohkem ja kuppeltelgist saab nautida päikeseloojangut. Külalisi oodatakse sel suvel tavapärasest varasematest kellaaegadel ja õuealal üllatatakse külastajaid mitmete uute vabaajamängudega nagu näiteks jalgpiljard, cornhole ja koss.

"Aastale 2020 kohaselt oleme panustanud korralikult sellesse, et kultuurinautlemine saaks toimuda ka päriselt ohutumalt ning et inimeste hajutatus poleks pelgalt sõnakõlks, vaid ka reaalselt teostatav ja käibel, " rääkis üritustepaiga eestvedaja Maris Altsoo.

Juuli ja augusti jooksul jõuab Laeva pardale mitmeid muusikuid, disk jockey'sid ja stand-up-koomikuid seinast seina. Näiteks on üles astumas Miljardid, Frankie Animal, The Boondocks, Gram-Of-Fun, Köömes, Nublu, ELLIP, Wateva, Jozels, Mattias Naan jne.

Augusti keskel jõuab Laeva õuele ka rändava kultuurifestivali Võnge urbanistlik miniversioon Linnavõnge, tuues ühe pika päeva jooksul lavale sellised nimed nagu Noep, I Wear* Experiment, Daniel Levi, Sander Mölder, Mick Pedaja, Sammalhabe, Moniji (UK) jt.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: