Lexsoul Dancemachine annab sõitva bussi katuselt live-kontserdi

{{1593423600000 | amCalendar}}
Foto: Kaisa Potisepp

Lexsoul Dancemachine andis hiljuti välja oma kolmanda täispika albumi, mille ilmumist tähistatakse kolmepäevase programmiga.

1. juulil toimub Odeon Baaris eelpidu. 2. juunil oli plaanis aga Tallinnas ringi sõita ja bussi katuselt live-kontsert anda. Halva ilma tõttu lükati bussikontsert aga 21. juunile. Ansambli klahvpillimängija Joonas Mattias Sarapuu rääkis R2 saates "Hommik!", et katusel esinemine tekitab ka kartust alla kukkuda, kuid tegelikult peaks kõik väga turvaline olema. Bänd on kontserdi jaoks proovi teinud ning kõik pillid jms kinnitatakse katusele. "Kinnitame sinna asjad ikkagi külge, et midagi ringi lendama ei hakka," rääkis Sarapuu.

Kontserdil tehakse ka mitmeid peatusi – neist esimene on Pirita teel ja viimane Noblessneris, kus koostöös Tallinna linnaga ka happening korraldatakse. 3. juulil toimub aga Põhjala tehases albumiesitluskontsert, mille piletid on juba välja müüdud. Küll aga saab pileti soetada kontserdi ülekandele Elisa Stage'is.

"Uue plaadi eesmärk oli, et kui muidu Lexsoul on alati olnud live-bänd, siis et see plaat oleks kuidagi rohkem suunatud ka DJ-dele," rääkis Sarapuu uuest albumist ja lisas, et see on varasemast terviklikum. "Ta on täpselt selline, nagu me tahtsime, et ta oleks," ütles ta.

Loos "Money" teeb kaasa ka Cory Wong USA bändist Vulfpeck. "Ühe looga me lihtsalt mainisime, et oh siin võiks Cory Wong soolo mängida. Paar nädalat hiljem oli juba Henrik Ehtel [bändi mänedžer] meil saadetud ja vastus olemas, et ta on nõus ja juba oli soolo teel meie poole. See oli päris huvitav, meile kellelegi ei mahu pähe, et siuke võimalus üldse tekkis elus," rääkis Sarapuu.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: